Монтаж котлів та систем опалення

Ми виконуємо монтаж тільки перевірених, якісних матеріалів і устаткування для систем опалення, водопостачання та ін. Внаслідок чого готові надати гарантію на встановлені системи до 10 років.

Виконуємо якісно монтаж систем опалення з дотриманням норм і вимог. Від створення проекту до запуску системи в експлуатацію – весь перелік послуг від сертифікованих фахівців. Монтаж виконуємо згідно з проектом або представленого вами, або створеного нашими фахівцями з урахуванням конкретних вимог.

Опис послуг з монтажу систем опалення та водопідігріву

Монтаж систем опалення

Складові елементи послуг з монтажу опалювальних систем

Для забезпечення максимальної якості необхідно суворе дотримання послідовністі робіт, що вказані в технологічних картах виробників обладнання. Для початку робіт необхідна будівельна готовність об’єкта: стіни (коробка), дах, вікна, чорнова штукатурка, температура на об’єкті не менше 5 С.

Звернувшись до нас, ви отримаєте виконання повного комплексу робіт та послуг:

 • проектування котельні, автоматики і всієї системи в цілому;
 • розрахунок втрат тепла;
 • гідравлічний розрахунок (підбір діаметрів труб і насосів);
 • створення кошторису на основі затвердженого проекту;
 • продаж обладнання та матеріалів для монтажу;
 • монтаж і встановлення будь-яких типів систем для різних типів приміщень;
 • обслуговування системи після монтажу;
 • модернізація систем опалення і заміна котельного обладнання на більш сучасне і економічне.

Крім цього, виконуються наступні роботи:

 • регулювання систем опалення, пусконалагоджувальні роботи;
 • ремонт котлів;
 • модернізація і автоматизація котельні;
 • заміна обладнання;
 • заміна насосів;
 • заміна радіаторів;
 • заміна кранів;
 • дрібні ремонтні роботи;
 • заповнення системи опалення антифризом;
 • інші роботи.

Вся робота виконується за попереднім погодженням щодо вартості та кількості необхідних робіт.

Встановлення котла

Комфорт в будинку забезпечує безліч факторів, зокрема опалювальне обладнання. Ринок котельного обладнання включає в себе величезний ряд моделей, які вимагають якісного встановлення і надалі регулярного обслуговування. В даному випадку ми рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованого сертифікованого майстра. Ми надаємо послуг по встановленню та обслуговуванню, що забезпечується відповідними офіційними дозволами та сертифікатами.

Монтаж котлів виконується згідно з усіма вимогами та інструкціями, також враховуються і правила безпеки. Самостійне забезпечення належного сервісу без певних знань і умінь практично неможливе. Газові котли вимагають особливої обережності, що слід ураховувати в процесі експлуатації.

Сучасні котли потребують постійного контролю при використанні. Виробники рекомендують здійснювати регулярне щорічне обслуговування побутових котлів, що забезпечить надійну роботу протягом тривалого періоду. Певні вузли (деталі) є витратними матеріалами, зношуються швидше і вимагають своєчасної заміни. В іншому ж випадку ремонт може обійтися дорожче в кілька разів.

В даний час найбільш популярні газові двоконтурні котли. Заслуговують все більшої уваги споживачів конденсаційні котли через їх економічність. А в умовах підвищення цін на енергоносії і твердотопаливні, і електричні котли підвищили свою конкурентоспроможність на ринку.

Встановлення газових колонок

Монтаж газової колонки

Постійна наявність гарячої води, це не розкіш, а необхідність. Для нагріву необмеженої кількості води часто застосовується такий пристрій, як газова колонка, яка вимагає підключення до системи газопостачання. Це обладнання підвищеної небезпеки і вимагає особливої ​​уваги до якості установки і дотримання всіх правил безпеки. Наша компанія має всі необхідні дозволи державних органів і великий досвід роботи з цим обладнанням. Окремо можливе оформлення документації в газовій конторі на вже змонтоване обладнання. Крім того, ми можемо забезпечити післягарантійне сервісне обслуговування і ремонт газових колонок.

Этапи монтажу газової колонки

встановлення обладнання вимагає від фахівця акуратності та виконання всіх робіт відповідно до існуючих будівельних норм і вимог до монтажу газового обладнання. Етапи монтажу:

 • визначити місце монтажу газової колонки відповідно до проектної документації. В більшості випадків відбувається заміна старого приладу на новий, без зміни місця;
 • в разі заміни, відбувається демонтаж старої колонки;
 • проводяться заміри та визначається розташування нового приладу, кріплення колонки;
 • встановлення колонки на стіну;
 • підключення води;
 • монтаж газопроводу;
 • монтаж димоходу;
 • попередній тест(и) перед експлуатацією;
 • інструктаж клієнта.

Це лише тільки загальна характеристика проведення даної процедури. Сам процес досить трудомісткий та займає кілька годин.

Рекомендації фахівців щодо вибору та встановлення газової колонки

Щоб здійснити установку такого пристрою, необхідно врахувати всі будівельні норми та вимоги до монтажу газового обладнання, дотримуватися вимог газової інспекції. У вартість робіт не включені витратні матеріали, які необхідні для якісного проведення процедури, так як в кожному випадку їх набір різний.

Не варто купувати колонку передчасно. Рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися з фахівцем. У деяких випадках провести монтаж просто неможливо або недоцільно. Тому слід дізнатися думку майстра, отримати всі необхідні дозволи і тільки потім придбати необхідне обладнання.

 

Автоматизація котельні

Автоматизація котельні

Автоматизація передбачає застосування сучасних технологій для забезпечення автономної роботи системи опалення та котельного обладнання. Автоматизація необхідна для комфортного та економного використання опалення, гарячої води. Впровадження системи автоматизації є однією з послуг, які виконують наші фахівці.

Як виконується автоматизація?

Оскільки автоматичне управління опаленням вимагає попередньої підготовки та досить складно в реалізації, яке необхідно виконувати в кілька етапів. Досвідчений інженер добре знає, що потрібно дотримуватися певної послідовності для отримання стабільного та надійного результату, який буде радувати замовника.

 1. Постановка технічного завдання замовником (побажання замовника, як йому зручно буде регулювати роботу опалення, які переваги по комфорту користуванням, вимоги до ціни / якості обладнання)
 2. Розробка робочої схеми автоматизації. Узгодження з замовником логіки роботи та вартості вибраного рішення
 3. Вибір та закупівля обладнання
 4. Монтаж обладнання
 5. Пуско-налагоджувальні роботи

Переваги автоматизації

Сучасні технології, автоматизація системи опалення дозволяють заощадити на паливі та електриці. Правильно працююча система опалення дозволяє підтримувати комфортну температуру в кожній окремій зоні, при цьому не перегріваючи приміщення. Погодозалежна регуляція роботи опалення допоможе зменшити витрати палива, не вимагаючи постійного втручання людини.

Основне завдання – максимально економне опалення,
робота якого буде відбуватися з мінімальним втручанням споживача.

Можливо створити систему, яка зможе отримувати команди віддалено з мобільного телефону або за допомогою Інтернет.

Монтаж теплої підлоги

Встановлення теплої підлоги

Обігрівати приміщення можливо різними способами. Одним з найбільш комфортних для людини способом обігріву приміщень – за допомогою теплої підлоги. Це прекрасна можливість зробити ваше житло максимально затишним та приємним в холодну погоду. Ми готові виконати монтаж теплої підлоги в обумовлені терміни, при цьому гарантується відмінна якість.

Тепла підлога буває двох видів – водяна або електрична.

У першому випадку джерелом тепла виступає вода в трубах водяної теплої підлоги, у другому – електрокабель або мати.

Особливості технології

Монтаж теплої підлоги рекомендується виконувати тільки як складову частину інженерного проекту опалення. При цьому для теплої підлоги виконуються додаткові спеціалізовані розрахунки.

Крім того, управління водяною теплою підлогою наполегливо рекомендуємо здійснювати спеціалізованим заводським обладнанням – колектором-розподільником теплої підлоги. Так можна гарантовано налаштувати контури теплої підлоги та візуально контролювати його роботу за показаннями витратомірів теплоносія в кожному контурі.

Монтаж водяної теплої підлоги складається з наступних етапів:
 • підготовка робочої поверхні (чорнова стяжка) для розміщення утеплювача та шару ізоляції
 • укладання утеплювача та шару ізоляції, демпферного стрічки
 • розмітка, укладання труб, кріплення труб
 • встановлення шаф управління та колекторів
 • монтаж теплотрас до колекторів
 • випробування конструкції на герметичність
 • підготовка підлоги до заливання розчину та безпосередньо сама заливка цементним розчином з пластифікатором
 • запуск та регулювання теплої підлоги

У разі монтажу електричної теплої підлоги етапи робіт схожі, але існують різні варіанти, в залежності від модифікацій кабелю та матів.

Така конструкція принесе комфортне рівномірне тепло в приміщення за умови якісної установки.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте якісний результат.

Монтаж батареї і радіаторів

Монтаж батареї і радіаторів

Одним з основних напрямків діяльності є створення систем опалення. У більшості випадків оптимальним рішенням є радіаторне опалення. Забезпечення будинку теплом вимагає уваги до всіх деталей. Особливо важливим є правильний вибір радіаторів та теплотраси до них, виходячи з втрат тепла в приміщеннях. Для отримання гарантованого результату необхідно виконання спеціалізованих інженерних розрахунків.

Залежно від задачі, можливий вибір та встановлення радіаторів різних конструкцій, індивідуальних розмірів та вибраного кольору. Радіатор може бути елементом дизайну та декору.

Також наша компанія виконує заміну вже змонтованих батарей на нові, перепідключення опалювальних приладів.

Роботи з встановлення

У монтажі радіаторів важливо дотримуватися попередньо зробленого інженерного проекту системи опалення. Крім того, потрібно виконувати всі вимоги до монтажу радіаторів, запірної арматури та трубопроводів. Неочевидні деталі в майбутньому можуть призвести до проблем в роботі системи опалення, які надзвичайно дорого та складно виправити. Економія на якості обладнання та кваліфікації майстра часто призводить до набагато більш витратних ремонтних робіт.

Серед виконуваних нами робіт відзначимо:

 • монтаж радіаторів з нуля «під ключ»
 • вибір радіаторів за потужністю, висотою та шириною
 • монтаж та підключення радіаторів на основі таких матеріалів, як алюміній, сталь, біметал, чавун, мідь
 • заміну старого обладнання на нове
 • встановлення на батареї термоголовок, запірної арматури
 • монтаж автоматичних та ручних спусників повітря

Для визначення складності та вартості робіт майстру необхідно ознайомитися з ситуацією на місці. Після цього можливо визначити попередню вартість робіт та терміни виконання. Узгодивши з Вами всі питання щодо монтажу, ми готові приступити до виконання поставленого завдання.

Досвід роботи

Виконуємо монтаж котлів та систем опалення більше 10 років. Тому ми гарантуємо якісне виконання кожного завдання. Крім того, ми завжди раді довгостроковій співпраці. В процесі експлуатації необхідний якісний догляд за приладами і їх обслуговування. Ми готові виконувати цю роботу регулярно і на високому рівні.