Заміна котла

Досить часто до нас звертаються за консультацією та послугою заміни застарілого опалювального приладу на новий котел. Якщо перед вами постала така задача, звертайтеся і ми допоможемо в першу чергу правильно підібрати котел в залежності від необхідної потужності. Зверніть увагу, якщо потужності котла буде недостатньо, то приміщення матиме температуру нижче комфортної. А в разі вибору котла з більшою потужністю, ніж необхідно, ви ризикуєте витратити більше коштів на придбання, а в подальшому і на оплату газу або іншого виду палива.

Заміна бойлера

Використання електричного підігріву води в даний час стало популярним не тільки в приватних будинках та на дачах. Досить багато власників квартир використовують бойлери для підігріву води замість використання води з системи централізованої подачі, яка далеко не завжди відповідає очікуванням за температурними та іншими показниками .

Монтаж димоходу

В даний час все частіше в приватних будинках використовують бездимохідні газові котли. Зростання цін на газ змушує нас думати яким чином заощадити на опаленні. Крім застосування всіляких способів утеплення будинків і приміщень, одним з альтернативних способів є використання економічних твердопаливних котлів. Благо в Україні дрова або пеллети доступні з досить демократичними цінами, а використання твердопаливних котлів в поєднанні з сучасними системами автоматики дають досить високі коефіцієнти ефективності по тепловіддачі і вартості тепла.

Встановлення димоходу необхідне для використання твердопаливних котлів. Розрахунок та порядок монтажу димоходу необхідно виконувати, враховуючи вимоги до безпеки та ефективності. У штаті нашого підприємства є сертифіковані фахівці з монтажу димоходів, які виконують роботи з встановлення димоходів з якісних матеріалів та згідно усіх вимог нормативних документів.

 

Проектування

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг від консультацій з вибору та придбання необхідного обладнання до розрахунку та проектування з наступним монтажем та установкою, сервісним обслуговуванням та ремонтом, пусконалагоджувальними роботами систем опалення, водопостачання, каналізації, підігріву води, димоходів, ремонт котлів.

Проект починається з робочих ескізів, які в результаті перетворюються в технічну документацію у вигляді креслень з розрахунками.

Встановлення опалювальних систем може здатися простою роботою, хоча на ділі це дуже трудомісткий процес. Часто головною проблемою виступає монтаж без відповідного інженерного проекту. Відсутність правильного теплотехнічного розрахунку призводить до нестачі тепла в приміщенні. Неправильно виконані гідравлічні розрахунки або їх відсутність в результаті призводять до непрацюючої або частково працюючої системи опалення.

Робота без чіткого плану постійно призводить до «модифікацій» та змін в запланованих на спочатку переліку робіт. Такі зміни значно перевищують за вартістю витрати на проект, особливо якщо в процесі змін доводиться переробляти готову обробку приміщень (наприклад ремонт труб в стіні чи на підлозі з дорогої плитки).