Джерело безперебійного живлення – обладнання для роботи опалювальної системи

Джерело безперебійного живлення для опалювального котла допоможе підтримувати його роботу після відключення світла протягом нетривалого часу (близько 20 хвилин). Часто буває, що через перенапруження електричної мережі відбувається тимчасове відключення світла. Зазвичай електрика з’являється через 15 хвилин. Джерело безперебійного живлення не тільки збереже функціонування опалювальної системи в цей період, але і допоможе відкласти ремонт котла на більш тривалий термін.

Вибираємо джерело безперебійного живлення

Відомо кілька критеріїв, які необхідно враховувати при виборі джерела безперебійного живлення для котла опалення.

  1. Потужність. Якщо у вас в планах присутня установка автономного джерела електрики – немає потреби переплачувати кошти за блок живлення, який буде підтримувати роботу в мережі досить тривалий час. Можна купити дешевші моделі, оскільки подача електрики відновитися через кілька хвилин.
  2. Тип. Сьогодні можна виділити три основні типи безперебійників – резервні, інтерактивні та подвійного перетворення. Основною відмінністю серед них є швидкість включення живлення від резервної батареї. Практично моментальне перемикання відбувається при установці джерела безперебійного живлення з подвійним перетворенням.

Джерело безперебійного живлення – не можливість витратити гроші на обладнання, яке, можливо стане в нагоді, а необхідність забезпечити постійну роботу системи опалення та котла, зокрема. Саме ця «невелика коробочка» допоможе не тільки зберегти тепло в приміщенні при відключенні електроенергії, а й захистити електроніку обладнання опалення від поломок, захистити від різких стрибків живлення від мережі і не витрачати кошти на ремонт газового котла або такого, що працює на твердому паливі.