Наші послуги

Пропонуємо повний комплекс послуг. Від консультацій з вибору і придбання необхідного обладнання з попереднім розрахунком і наданням проекту. З подальшим монтажем та встановленням котельного обладнання та систем в цілому. А також пусконалагоджувальними роботами систем опалення та водопостачання, каналізації, підігріву води, димоходів. Надалі забезпечимо сервісне обслуговування і ремонт котлів і систем опалення.

Монтаж котлів та систем опалення

Монтаж котлів та систем опалення

Ми виконуємо монтаж тільки перевірених, якісних матеріалів і устаткування для систем опалення, водопостачання та ін. Внаслідок чого готові надати гарантію на встановлені системи до 10 років.

Виконуємо якісно монтаж систем опалення з дотриманням норм і вимог. Від створення проекту до запуску системи в експлуатацію – весь перелік послуг від сертифікованих фахівців. Монтаж виконуємо згідно з проектом або представленого вами, або створеного нашими фахівцями з урахуванням конкретних вимог.

Як замовити

Ремонт котлів

Ремонт котлів та систем опалення

Організація має всі необхідні ліцензії та дозволи на монтаж, ремонт і обслуговування систем опалення. А також на виконання небезпечних робіт. В тому числі на пусконалагоджувальні роботи з газовим і електричним обладнанням.

Комплекс робіт, який дозволяє відновити правильне і безпечне функціонування котельного обладнання. А також усунути всі потенційні проблеми та неполадки, які виникають в ході експлуатації опалювального обладнання.

Наші фахівці знають свою роботу. Пройшли навчання не в бібліотеці, хоча не без її допомоги. Працюємо з котлами практично всіх відомих виробників. Ремонтуємо і даємо гарантію на виконану роботу.

Наш девіз – тепло і затишок в життя щастя несуть.
Здорових і сильних вам котлів.

 

Як замовити

Обслуговування котлів

Обслуговування систем опалення

Проводимо щорічні профілактичні роботи. Сервісне обслуговування проводимо згідно вимог і технологічних карт виробників обладнання. Обслуговування направлене на:

  • збільшення надійності обладнання
  • зменшення аварійних позаштатних ситуацій
  • збільшення терміну служби обладнання
  • зменшення енергоспоживання і витрати енергоносія.

Ці роботи рекомендується проводити після опалювального сезону. Так як в період з жовтня по березень опалення працює весь час, забезпечуючи тепло і затишок його власникам. Як правило профілактичні роботи вимагають зупинки роботи опалювального обладнання. А іноді і на кілька днів, якщо необхідна заміна зношених вузлів та деталей.

Регулярне обслуговування та профілактичні роботи збільшують термін експлуатації обладнання. Як наслідок продовжують життя всієї системи опалення. Перешкоджають виникненню форс-мажорних ситуацій в розпал морозів.

Як замовити

Про компанию

Клієнти про нас

Колектив фахівців

Наші сертифіковані фахівці пройшли навчання у провідних виробників котельного та теплотехнічного обладнання. Гарантією без проблемної та стабільно працюючої системи опалення може бути тільки правильний інженерний розрахунок та кваліфікований монтаж.

Під час знайомства з об’єктом та аналізу вимог використовуємо принцип необхідної достатності. На основі проведених розрахунків рекомендуємо якісні та завжди перевірені на практиці обладнання та матеріали. Це зможе повністю задовольнити всі ваші очікування й забезпечить надійну роботу систем опалення та водопостачання десятки років.

Про компанію - детальніше...

Виробники котлів

За роки роботи нами налагоджені партнерські відносини з багатьма постачальниками. Ми прагнемо використовувати оригінальне обладнання й агрегати до них, витратні матеріали й комплектуючі від світових і вітчизняних лідерів: Buderus, Junkers, Bosch, Wolf, Viessmann, Sime, Ariston, Baxi …

У разі якщо у вас виникло питання або необхідна консультація наших фахівців

Корисна інформація