Наші послуги

Пропонуємо повний комплекс послуг від консультацій з вибору та придбання необхідного обладнання до розрахунку та проектування з подальшим монтажем та установкою, сервісним обслуговуванням та ремонтом, пусконалагоджувальними роботами систем опалення та водопостачання, каналізації, підігріву води, димоходів, ремонт котлів

Монтаж котлів та систем опалення

Монтаж котлів та систем опалення

Ми виконуємо монтаж тільки перевірених, якісних матеріалів і устаткування для систем опалення, водопостачання та ін. Внаслідок чого готові надати гарантію на встановлені системи до 10 років.

Виконуємо якісно монтаж систем опалення з дотриманням норм і вимог. Від створення проекту до запуску системи в експлуатацію – весь перелік послуг від сертифікованих фахівців. Монтаж виконуємо згідно з проектом або представленого вами, або створеного нашими фахівцями з урахуванням конкретних вимог.

Як замовити

Ремонт котлів

Ремонт котлів та систем опалення

Організація має всі необхідні ліцензії та дозволи на монтаж, ремонт і обслуговування систем опалення, на виконання небезпечних робіт, в тому числі на пусконалагоджувальні роботи з газовим і електричним обладнанням.

Комплекс робіт, який дозволяють відновити правильне і безпечне функціонування котельного обладнання, а також усунути всі потенційні проблеми та неполадки, що виникають в ході експлуатації опалювального обладнання.

Наші фахівці знають свою роботу, пройшли навчання не в бібліотеці, хоча не без її участі. Працюємо з котлами практично всіх відомих виробників. Ремонтуємо і даємо гарантію на виконану роботу.

Наш девіз – тепло і затишок в життя щастя несуть.
Здорових і сильних вам котлів.

 

Як замовити

Обслуговування котлів

Обслуговування систем опалення

Проводимо щорічні профілактичні роботи, згідно вимог і технологічних карт виробників обладнання. Обслуговування направлене на:

  • збільшення надійності обладнання
  • зменшення аварійних позаштатних ситуацій
  • збільшення терміну служби обладнання
  • зменшення енергоспоживання і витрати енергоносія.

Ці роботи рекомендується проводити після опалювального сезону. Так як в період з жовтня по березень опалення працює весь час, забезпечуючи тепло і затишок його власникам. А профілактичні роботи вимагають зупинки роботи обладнання, іноді на кілька днів, при необхідності заміни зношених вузлів.

Регулярне обслуговування та профілактичні роботи збільшують термін експлуатації обладнання, продовжують життя всієї системи і перешкоджають виникненню форс-мажорних ситуацій в розпал морозів.

Як замовити

Про компанию

Клієнти про нас

Колектив фахівців

Наші сертифіковані фахівці пройшли навчання у провідних виробників котельного та теплотехнічного обладнання. Гарантією без проблемної та стабільно працюючої системи опалення може бути тільки правильний інженерний розрахунок та кваліфікований монтаж.

Під час знайомства з об’єктом та аналізу вимог використовуємо принцип необхідної достатності. На основі проведених розрахунків рекомендуємо якісні та завжди перевірені на практиці обладнання та матеріали, які зможуть повністю задовольнити всі ваші очікування й забезпечать надійну роботу систем опалення та водопостачання десятки років.

Про компанію - детальніше...

Виробники котлів

За роки роботи нами налагоджені партнерські відносини з багатьма постачальниками. Ми прагнемо використовувати оригінальне обладнання й агрегати до них, витратні матеріали й комплектуючі від світових і вітчизняних лідерів: Buderus, Junkers, Bosch, Wolf, Viessmann, Sime, Ariston, Baxi …

У разі якщо у вас виникло питання або необхідна консультація наших фахівців

Корисна інформація